
ATESY ВСМ ЦС-Л- 1П.500.400-1200.600-1-02-О жуу ваннасы ернеуімен, араластырғышқа арналған тесігі бар
- Бар
- Коды:247649
400 269 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ВСМЦС-Л-1П.500.400-1200.600-1-02-О сериялы Люкс жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жууға, сондай-ақ мұздатылған тамақ өнімдерін ерітуге арналған. Ваннаның қаңқасы 40х40 мм шаршы қимасы бар AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және төменгі жағында белдікпен нығайтылған, ваннаның тостағаны AISI 304 тот баспайтын болаттан, тірек аяқтары тот баспайтын болаттан жасалған. төменгі жағында пластикалық тірек.
Ерекшеліктері:
- Ваннаның аяқтарында еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Жұмыс беті сол жақта
- Толығымен дәнекерленген құрылым
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
- Қабырғалық борттың биіктігі: 50 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Люкс ВСМЦС-Л- 1П.500.400-1200.600-1-02-О |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х250х400 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | сол жақта |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 400 269 ₸


