
ATESY ВСМС-С жууға арналған ванна-1.430-1010.530-02
- Бар
- Коды:106078
136 478 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жууға арналған ванна ATESY ВСМС-С-1.430-1010.530-02 стандарт сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктерді, ыдыс-аяқтарды және басқа да ас үй жабдықтарын жуу үшін қолданылады. Дәнекерленген ванна қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 баспайтын болаттан, қаңқасы қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан, аяқтары тот баспайтын болаттан, аяқ тірегі пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Тірек аяқтары биіктігі бойынша реттеледі, бұл тегіс емес беттің орнын толтыруға мүмкіндік береді
- Ваннаның барлық жиектері мен жақтау элементтері жиектелген (бүктелген), бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық тазарту кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
- Бұрыштар дәнекерленген және тегістелген, бұл гигиеналық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді және санитарлық тазалауды жеңілдетеді
Қосымша сипаттамалар:
- Аяқтардың биіктігін реттеу: 20 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ӘМСҚ-С-1.430-1010.530-02 (ӘМСҚ-1/430) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.7 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 430х430 мм |
| Жұмыс беті | оң жақта |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1010 мм |
- Бағасы: 136 478 ₸


