
Жууға арналған ванна ATESY ВСМ-С-1.910.430-02
- Бар
- Коды:94973
153 815 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жууға арналған ванна ATESY ВСМ-С-1.910.430-02 сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жуу, сондай-ақ мұздатылған тамақ өнімдерін еріту үшін қолданылады. Қаңқа қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған профильден, ванна қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 баспайтын болаттан, аяқ биіктігін реттегіштердің тіректері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ваннаның және қаңқа элементтерінің барлық жиектері қайырмалы (қайырмалы) болады, бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алуын толығымен болдырмайды
- Едендегі ықтимал бұзушылықтарды жою үшін биіктік реттегіштері бар аяқтар
- Жиналмалы қаңқа
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ванна ВСМ-С-1.910.430-02 (ВСМ-1/430/1010) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.1 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 910х430 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1010 мм |
- Бағасы: 153 815 ₸


