
Жуынатын ванна ATESY ВСМС-Б-1.530-1210.630-02
- Бар
- Коды:121584
128 851 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жууға арналған ванна ATESY ВСМС-Б-1.530-1210.630-02 бюджет сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жууға, сондай-ақ мұздатылған тағамдарды ерітуге арналған. Қаңқа қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған профильден, ванна мен жұмыс беті қалыңдығы 0,7 мм AISI 430 баспайтын болаттан, аяқ биіктігін реттегіштердің тіректері баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстелдің ішкі беті ламинатталған ДСП-мен нығайтылған, бұл беріктікті арттырады және иілуді болдырмайды
- Ваннаның және қаңқа элементтерінің барлық жиектері қайырмалы (қайырмалы) болады, бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу ықтималдығын толығымен жояды
- Едендегі ықтимал бұзушылықтарды жою үшін биіктік реттегіштері бар аяқтар
- Жиналмалы конструкция
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | БСМС-Б үстелі бар ванна-1.530-1210.630-02 (ӘТК-1/530) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25.1 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 400 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 530х530 мм |
| Жұмыс беті | оң жақта |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1210 мм |
- Бағасы: 128 851 ₸


