
Жууға арналған ванна ATESY ВСМ С-1П.500.400-1200.600-1-02
- Бар
- Коды:106168
373 570 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY VSMCS-S-1P.500.400-1200.600-1-02 сериялы стандартты жууға арналған ванна тамақ өнімдерін, ыдыс-аяқтарды және басқа ас үй жабдықтарын жуу үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Дәнекерленген ванна қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 баспайтын болаттан, қаңқасы қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан, аяқтары тот баспайтын болаттан, аяқ тірегі пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Тірек аяқтары биіктігі бойынша реттеледі, бұл тегіс емес беттің орнын толтыруға мүмкіндік береді
- Ваннаның барлық жиектері мен жақтау элементтері жиектелген (бүктелген), бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық тазарту кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
- Бұрыштар дәнекерленген және тегістелген, бұл гигиеналық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді және санитарлық тазалауды жеңілдетеді
Қосымша сипаттамалар:
- Аяқтардың биіктігін реттеу: 20 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВСМЦС-С-1П.500.400-1200.600-1-02 (ВСМЦ-1/1200 сол жақ үстелімен) |
| Борт әбзелдеріқабық өлшемдері (LxWxH) | 500х400 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.2 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Жұмыс беті | сол жақта |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 373 570 ₸


