
ATESY СТМ-С-1-1Л жабық жуу ваннасы-1000.600-02- Р-О (ернеуімен, араластырғыш тесігі, ванна сол жақта)
- Бар
- Коды:247785
597 613 ₸
- +7 (702) 313-84-55
ATESY СТМ-С-1-1Л жабық жуу ваннасы-1000.600-02- Р-О сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін сою және өңдеу, асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жуу, сондай-ақ мұздатылған тамақ өнімдерін еріту үшін қолданылады. Модель 2 бұрылмалы есікпен жабдықталған. Қаңқасы диаметрі 40 мм дәнекерленген AISI 430 баспайтын болаттан жасалған құбырдан, тостаған AISI 304 баспайтын болаттан, есіктер, бүйірлік панельдер және үстелдің үстіңгі тақтайы AISI 430 баспайтын болаттан, аяқтары AISI 430 баспайтын болаттан жасалған, тірек бөлігі пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Борттың болуы өңделетін өнімнің қалдықтарының еденге түсуін болдырмай, үстелді қабырға бойымен орналастыруға мүмкіндік береді, бұл үй-жайды жинауды айтарлықтай жеңілдетеді
- Ыдыстарды, құрал-саймандарды, ас құралдарын және құрғақ тағам түрлерін сақтауға жарамды
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Толығымен дәнекерленген құрылым
- Ағаш тұғырдағы гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
- Қабырғалық борттың биіктігі: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте 1 топсалы есігі бар жұмыс беті жоқ басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СТМ-С-1-1Л стандарты- 1000.600-02- Ө-О |
| Есіктің борттипі | аспалы есіктер |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | оң жақта |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х250х400 мм |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 597 613 ₸


