
ATESY ВМ-1/430/1010 ернеуі бар жуу ваннасы
- Бар
- Коды:190876
101 547 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ВМ-1/430/1010 ернеуі бар жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының асүйлерінде орнатуға арналған. Модель раковинаның периметрі бойынша моншақпен және реттелетін тірегі бар аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған болаттан, дәнекерленген ваннасы - AISI430 маркалы болаттан жасалған. ал тірек тіректері тот баспайтын болаттан жасалған, төменгі жағында пластик тірегі бар.
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың бүкіл периметрі бойынша ені: 50 мм
- Қабырғалық борттың ені: 100 мм
- Қабырғалық борттың биіктігі: 50 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
- Араластырғыш тесігінің диаметрі: 32 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу: 20 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 293173 / ВМ-1/430/1010 Алент бортымен |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШхВ) | 910х430 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1010 мм |
- Бағасы: 101 547 ₸


