
Жуынатын ванна ATESY ВСМС-Б-1.430-1010.530-02- Қарай
- Бар
- Коды:121607
131 720 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жууға арналған ванна ATESY ВСМС-Б-1.430-1010.530-02- Серияға Бюджет қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жууға, сондай-ақ мұздатылған тағамдарды ерітуге жұмсалады. Қаңқа қалыңдығы 1,2 мм боялған көміртекті болаттан, ванналар қалыңдығы 0,7 мм AISI 430 баспайтын болаттан, аяқ биіктігін реттегіштердің тіректері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстелдің ішкі беті ламинатталған ДСП-мен нығайтылған, бұл беріктікті арттырады және иілуді болдырмайды
- Ванналардың және қаңқа элементтерінің барлық жиектері қайырмалы (қайырмалы) болады, бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу ықтималдығын толығымен жояды
- Едендегі ықтимал бұзушылықтарды жою үшін биіктік реттегіштері бар аяқтар
- Жиналмалы конструкция
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | БСМС-Б үстелі бар ванна-1.430-1010.530-02- К (ӘТК-1/430-К) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.7 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | боялған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 430х430 мм |
| Жұмыс беті | оң жақта |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1010 мм |
- Бағасы: 131 720 ₸


