
Жуынатын ванна ATESY ВСМС-Б-1Л.530-1210.680-1-02
- Бар
- Коды:115384
120 194 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY BCMS-B-1L.530-1210.680-1-02 сериялы бюджеттік жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас үй ыдыстарын, тұрмыстық техниканы, көкөністер мен жемістерді жууға, сондай-ақ мұздатылған тағамдарды ерітуге арналған. Қаңқа қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған профильден, ванна мен жұмыс беті қалыңдығы 0,7 мм AISI 430 баспайтын болаттан, аяқ биіктігін реттегіштердің тіректері баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстелдің ішкі беті ламинатталған ДСП-мен нығайтылған, бұл беріктікті арттырады және иілуді болдырмайды
- Ваннаның және қаңқа элементтерінің барлық жиектері қайырмалы (қайырмалы) болады, бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу ықтималдығын толығымен жояды
- Едендегі ықтимал бұзушылықтарды жою үшін биіктік реттегіштері бар аяқтар
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың ені: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВСМС-Б-1Л.530-1210.680-1-02 үстелі бар ванна (жиегімен ӘТК-1/530) |
| Борт әбзелдеріқабық өлшемдері (LxWxH) | 530х530 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25.4 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 680 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 400 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Жұмыс беті | оң жақта |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1210 мм |
- Бағасы: 120 194 ₸


