
Жууға арналған ванна ATESY ВСМ-С-1.530-02- Н
- Бар
- Коды:160256
145 448 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жууға арналған ванна ATESY ВСМ-С-1.530-02- Н сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жуу, сондай-ақ мұздатылған тамақ өнімдерін еріту үшін қолданылады. Қаңқа қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан 40х40 мм бұрыштан, ванна қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 тот баспайтын болаттан, табан биіктігін реттегіштердің тіректері пластикалық негізі бар тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген ванна
- Ваннаның және қаңқа элементтерінің барлық жиектері қайырмалы (қайырмалы) болады, бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алуын толығымен болдырмайды
- Ваннаның бұрыштары санитарлық тазалау мен гигиеналық қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін тегістелген
- Едендегі ықтимал бұзушылықтарды жою үшін биіктік реттегіштері бар аяқтар еден жабынына зақым келтірмейді
- Жиналмалы қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Моншаның периметрі бойынша ернеулердің ені: 50 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 650х650х420мм, 900х82х78 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ванна ВСМ-С-1.530-02- Н (ВСМ-1/530Н) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.5 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 400 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 530х530 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 145 448 ₸


