
Жууға арналған ванна ATESY ВСМ-Б-1.700-1-02
- Бар
- Коды:121126
154 916 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жууға арналған ванна ATESY ВСМ-Б-1.700-1-02 бюджет сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жууға, сондай-ақ мұздатылған тағамдарды ерітуге арналған. Рамка қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған профильден, ванналар қалыңдығы 0,7 мм AISI 430 баспайтын болаттан, тірек аяғы пластмассадан, аяқ биіктігін реттегіштердің тіректері баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ванналардың және қаңқа элементтерінің барлық жиектері қайырмалы (қайырмалы) болады, бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу ықтималдығын толығымен жояды
- Ванналардың барлық бұрыштары дәнекерленген және тегістелген, бұл гигиеналық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді және санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Едендегі ықтимал бұзушылықтарды жою үшін биіктік реттегіштері бар аяқтар
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың ені: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ванна ВСМ-Б-1.700-1-02 (ВМ-1/700 бортымен) |
| Борт әбзелдеріқабық өлшемдері (LxWxH) | 700х700 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.6 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 450 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат, боялған болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 154 916 ₸


