
ATESY СТМ-С-1-1П-1500.700-Р жабық жуу ваннасы (ернеуімен, араластырғыш үшін саңылаусыз, ванна оң жақта)
- Бар
- Коды:248059
832 308 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Жабық жуу ваннасы ATESY СТМ-С-1-1П-1500.700-Р сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін кесу және өңдеу, асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жуу, сондай-ақ мұздатылған тамақ өнімдерін еріту үшін қолданылады. Модель 2 бұрылмалы есікпен жабдықталған. Қаңқасы диаметрі 40 мм дәнекерленген AISI 430 баспайтын болаттан жасалған құбырдан, тостаған AISI 304 баспайтын болаттан, есіктер, бүйірлік панельдер және үстелдің үстіңгі тақтайы AISI 430 баспайтын болаттан, аяқтары AISI 430 баспайтын болаттан жасалған, тірек бөлігі пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Борттың болуы өңделетін өнімнің қалдықтарының еденге түсуін болдырмай, үстелді қабырға бойымен орналастыруға мүмкіндік береді, бұл үй-жайды жинауды айтарлықтай жеңілдетеді
- Ыдыстарды, құрал-саймандарды, ас құралдарын және құрғақ тағам түрлерін сақтауға жарамды
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Толығымен дәнекерленген құрылым
- Ағаш тұғырдағы гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
- Қабырғалық борттың биіктігі: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте 1 топсалы есігі бар жұмыс беті жоқ басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Стандарт СТМ-С-1-1П- 1500.700-Р |
| Есіктің борттипі | аспалы есіктер |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | сол жақта |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х300х500 мм |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 832 308 ₸


