
ATESY СТМ-С жабық жуу ваннасы-2-1500.600- Р-О (ернеусіз, араластырғышқа арналған тесік, 2 ванна)
- Бар
- Коды:248202
934 655 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY СТМ-С жабық жуу ваннасы-2-1500.600- Р-О сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін сою және өңдеу, асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жуу, сондай-ақ мұздатылған тамақ өнімдерін еріту үшін қолданылады. Модель 2 бұрылмалы есікпен жабдықталған. Қаңқасы диаметрі 40 мм тот баспайтын болаттан жасалған AISI 430 дәнекерленген құбырдан, тостағандар AISI 304 тот баспайтын болаттан, есіктер, бүйірлік панельдер AISI 430 тот баспайтын болаттан, аяқтары пластиктен жасалған тірек бөлігі бар AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыдыстарды, құрал-саймандарды, ас құралдарын және құрғақ тағам түрлерін сақтауға жарамды
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Толығымен дәнекерленген құрылым
- Ағаш тұғырдағы гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СТМ-С стандарты-2- 1500.600- Ө-О |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х250х400 мм |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | аспалы есіктер |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 934 655 ₸


