
Жабық жууға арналған ванна ATESY СТМ-С-2-1-1200.700- Р (ернеуімен, араластырғыш үшін тесігі жоқ, 2 ванна)
- Бар
- Коды:248080
975 829 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY СТМ-С жабық жуу ваннасы-2-1-1200.700- Р сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін кесу және өңдеу, асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жуу, сондай-ақ мұздатылған тамақ өнімдерін еріту үшін қолданылады. Модель 2 бұрылмалы есікпен жабдықталған. Қаңқасы диаметрі 40 мм тот баспайтын болаттан жасалған AISI 430 дәнекерленген құбырдан, тостағандар AISI 304 тот баспайтын болаттан, есіктер, бүйірлік панельдер AISI 430 тот баспайтын болаттан, аяқтары пластиктен жасалған тірек бөлігі бар AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Борттың болуы өңделетін өнімнің қалдықтарының еденге түсуін болдырмай, үстелді қабырға бойымен орналастыруға мүмкіндік береді, бұл үй-жайды жинауды айтарлықтай жеңілдетеді
- Ыдыстарды, құрал-саймандарды, ас құралдарын және құрғақ тағам түрлерін сақтауға жарамды
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Толығымен дәнекерленген құрылым
- Ағаш тұғырдағы гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
- Қабырғалық борттың биіктігі: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СТМ-С стандарты-2-1- 1200.700- Р |
| Есіктің борттипі | аспалы есіктер |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х300х500 мм |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 975 829 ₸


