
ATESY ВСМС-Л жуу ваннасы-3.500.500.300-1-02- Ернеуі бар, араластырғышқа арналған тесігі бар туралы
- Бар
- Коды:247644
990 239 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жууға арналған ванна ATESY ВСМС-Л-3.500.500.300-1-02- Серия туралы Люкс қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жууға, сондай-ақ мұздатылған тағамдарды ерітуге арналған. Ваннаның қаңқасы 40х40 мм шаршы қимасы бар AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және төменгі жағында белдікпен нығайтылған, ваннаның тостағаны AISI 304 тот баспайтын болаттан, тірек аяқтары тот баспайтын болаттан жасалған. төменгі жағында пластикалық тірек.
Ерекшеліктері:
- Ваннаның аяқтарында еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Толығымен дәнекерленген құрылым
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
- Қабырғалық борттың биіктігі: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте 1 секциясы бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Люкс ВСМС-Л- 3.500.500.300-1-02- Туралы |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х300х500 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковиналар саны | 3 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 990 239 ₸


