
Abat ВМП жуу ваннасы-6-1-5 РФ
- Бар
- Коды:63412
198 929 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ВМП жуу ваннасы-6-1-5 РЖ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді одан әрі өңдеу алдында жуу үшін қолданылады. Модель дәнекерленген бір бөліктен тұратын ваннамен, су төгетін қақпанмен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000806365 |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | боялған болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 635 мм |
- Бағасы: 198 929 ₸


