
Abat ВМП жуу ваннасы-6-2-5 РН
- Бар
- Коды:63417
401 877 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ВМП жуу ваннасы-6-2-5 РН қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді одан әрі өңдеу алдында жуу үшін қолданылады. Модель дәнекерленген бір бөліктен тұратын ваннамен, су төгетін қақпанмен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000806373 |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х500 мм |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 401 877 ₸


