
Қазандық жуатын ванна Abat ВМП-9-1 апат.
- Бар
- Коды:63486
340 149 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat VMP-9-1 қазандық ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында үлкен ыдыстарды, қазандықтарды, науаларды және ас үй ыдыстарын жуу үшін қолданылады. Модель су төгетін қақпанмен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, боялған болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801156 |
| Борт әбзелдеріқабық өлшемдері (LxWxH) | 800х800 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 54 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 904 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 500 мм |
| Қазандықтарды жууға арналған Раковиналардың саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | боялған болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 340 149 ₸


