
Жуу ваннасы Abat СМО-6-3 РЧ
- Бар
- Коды:47754
241 769 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СМО-6-3 РФ жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді одан әрі өңдеу алдында жуу үшін қолданылады. Модель су төгетін сифонмен, араластырғышты орнатуға арналған үстелдің үстіңгі тақтайымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайына максималды жүктеме: 50 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802567 |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 35 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | боялған болат |
| Жұмыс беті | оң жақта |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 241 769 ₸


