
Abat СМО-6-4 РЧ жуу ваннасы
- Бар
- Коды:47755
259 532 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СМО-6-4 РФ жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді одан әрі өңдеу алдында жуу үшін қолданылады. Модель су төгетін сифонмен, араластырғышты орнатуға арналған үстелдің үстіңгі тақтайымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайына максималды жүктеме: 50 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802569 |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Қаңқа материалы | боялған болат |
| Жұмыс беті | сол жақта, оң жақта |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 259 532 ₸


