
Жуу ваннасы Abat СМО-6-3 РН
- Бар
- Коды:47756
299 800 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СМО-6-3 РН жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді одан әрі өңдеу алдында жуу үшін қолданылады. Модель су төгетін сифонмен, араластырғышты орнатуға арналған үстелдің үстіңгі тақтайымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайына максималды жүктеме: 50 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802566 |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | оң жақта |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х500 мм |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 299 800 ₸


