
Жуу ваннасы Abat СПСО-7-5
- Бар
- Коды:47759
324 154 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SPSO-7-5 раковинасы бар жиналмалы үстел қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында барлық процедуралардан кейін ыдыстарды, көкөністер мен жемістерді жууға, тамақ өнімдерін өңдеуге және қалдықтарды жинауға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме: 100 келі
- Тесіктің диаметрі: 223 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1520х740х400 мм
- Қаптама көлемі: 0,45 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802455 |
| Қалдықтарды жинауға арналған ернеу саңылауҚақпаққАбықтың өлшемдері (LxWxH) | 500х500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 48 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | сол жақта |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 324 154 ₸


