
Жууға арналған ванна GASTRORAG 8400-250
- Бар
- Коды:65236
42 535 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG 8400-250 жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру орындарында және үй жағдайында пайдаланылған ыдыстарды жууға, дезинфекциялауға және шаюға арналған. Құрылымы қалыңдығы 1 мм 201 баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.96 кг |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 400х400 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | ендірілетін |
- Бағасы: 42 535 ₸


