
KAYMAN ВМЦ-241/67 жуу ваннасы
- Бар
- Коды:116127
255 733 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ВМЦ-241/67 жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін, ыдыс-аяқтарды және ас үй ыдыстарын жуу үшін қолданылады. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан, сыйымдылығы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сифон және торы бар шығарылым кіреді.
Ерекшеліктері:
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Дәнекерленген қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Диаметрі:
- Сифондағы шығыс тесігі: 50 мм
- Шығару торы: 90 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160871 |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27.4 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х500 мм |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | аспалы есіктер |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 255 733 ₸


