
KAYMAN ВМЦ-231/66 жуу ваннасы
- Бар
- Коды:106055
181 861 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ВМЦ-231/66 жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін, ыдыс-аяқтарды және ас үй ыдыстарын жуу үшін қолданылады. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған құбырдан, сыйымдылығы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сифон және торы бар шығарылым кіреді.
Ерекшеліктері:
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Дәнекерленген қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Диаметрі:
- Сифондағы шығыс тесігі: 50 мм
- Шығару торы: 90 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160855 |
| Борт әбзелдеріқабық өлшемдері (LxWxH) | 400х400 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.8 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 181 861 ₸


