
Кір жуатын ванна KAYMAN ВМ-411/700
- Бар
- Коды:115967
157 029 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ВМ-411/700 жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін, ыдыс-аяқтарды және ас үй ыдыстарын жуу үшін қолданылады. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, сыйымдылығы - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне торы бар шығарылым кіреді.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген ванна
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Диаметрі:
- Сифондағы шығыс тесігі: 50 мм
- Шығару торы: 90 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160779 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.1 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 450 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 600х600 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 157 029 ₸


