
Кір жуатын ванна KAYMAN ВМ-412/530
- Бар
- Коды:85446
158 427 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ВМ-412/530 жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін, ыдыс-аяқтарды және ас үй ыдыстарын жуу үшін қолданылады.Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, сыйымдылығы - қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне торлары бар 2 шығарылым кіреді.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген ванналар
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Диаметрі:
- Сифондағы шығыс тесігі: 50 мм
- Шығару торы: 90 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160782 |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 430х430 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 158 427 ₸


