
KAYMAN ВМЦ-254/126 Л жуу ваннасы
- Бар
- Коды:116135
317 139 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ВМЦ-254/126 л жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін, ыдыс-аяқтарды және ас үй ыдыстарын жуу үшін қолданылады. Қаңқасы AISI 430 болаттан жасалған құбырлардан, сыйымдылығы мен жұмыс беті AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сифон және торы бар шығарылым кіреді.
Ерекшеліктері:
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Дәнекерленген қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Диаметрі:
- Сифондағы шығыс тесігі: 50 мм
- Шығару торы: 90 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160879 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31.3 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жабдықтау | сөре |
| Жұмыс беті | оң жақта |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 400х400 мм |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | купе-есіктер |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 317 139 ₸


