
VIATTO VA-DSA245 жуу ваннасы
- Бар
- Коды:225596
304 133 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-DSA245 жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, ас үй жабдықтарын және гастрономиялық өнімдерді жууға арналған. Аяқтары төртбұрышты құбырдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1230x730x410 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29.05 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32.05 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 304 133 ₸


