
VIATTO ВСМ-1/480-ЮТ-Э жуу ваннасы
- Бар
- Коды:202752
70 345 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ВСМ-1/480-ЮТ-Э жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, ас үй жабдықтарын және гастрономиялық өнімдерді жууға арналған. Раковина тот баспайтын болаттан, қаңқасы мырышталған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Материалдың қалыңдығы:
- Қаңқасы: 1,5 мм
- Раковина: 0,6 мм
- Қаптамадағы габариттері: 580х580х400 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.4 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның тереңдігі | 400 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 70 345 ₸


