
VIATTO ВСМ-2/480-ЮТ-Э жуу ваннасы
- Бар
- Коды:253384
111 561 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ВСМ-2/480-ЮТ-Е ваннасы тамақ өнеркәсібі және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында ыдыстарды, ас үй жабдықтарын және гастрономиялық өнімдерді жууға арналған. Сыйымдылығы AISI 430 тот баспайтын болаттан, қаңқасы мырышталған болаттан жасалған. Аяқтар биіктігі бойынша реттеледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Материалдың қалыңдығы:
- Қаңқасы: 1,2 мм
- Раковина: 0,6 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28.4 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның тереңдігі | 400 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1150 мм |
- Бағасы: 111 561 ₸


