
VIATTO ВСМ-1/700-Н жуу ваннасы.
- Бар
- Коды:58262
125 563 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ВСМ-1/700-Н-ЮТ ваннасы қоғамдық тамақтандыру және тамақ өнеркәсібі кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, құрал-саймандарды және гастрономиялық өнімдерді жууға арналған. Сыйымдылығы мен қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған. Аяқтар биіктігі бойынша реттеледі.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Бүйірлері бүгілген, бұл жуғыштың жұмысын ыңғайлы және қауіпсіз етеді
- Ваннаны қаңқадан бөлу мүмкіндігі
- Түбі ағызу бағытына қарай еңістерге ие
Қосымша сипаттамалар:
- Материалдың қалыңдығы: 0,8 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Құбыршабынның тереңдігі | 400 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | едендік, үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 125 563 ₸


