
VIATTO ВСМ-2/430-Н жуу ваннасы.
- Бар
- Коды:58339
126 198 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ВСМ-2/430-Н-ЮТ ваннасы тамақ өнеркәсібі және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында ыдыстарды, ас үй жабдықтарын және гастрономиялық өнімдерді жууға арналған. Сыйымдылығы мен қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған. Аяқтар биіктігі бойынша реттеледі.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Бүйірлері бүгілген, бұл жуғыштың жұмысын ыңғайлы және қауіпсіз етеді
- Ваннаны қаңқадан бөлу мүмкіндігі
- Түбі ағызу бағытына қарай еңістерге ие
Қосымша сипаттамалар:
- Металл қалыңдығы: 0,8 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 430х430 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1050 мм |
- Бағасы: 126 198 ₸


