
VIATTO ВСМ-2/480-Н жуу ваннасы.
- Бар
- Коды:126677
152 255 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ВСМ-2/480-Н-ЮТ ваннасы тамақ өнеркәсібі және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында ыдыстарды, ас үй жабдықтарын және гастрономиялық өнімдерді жууға арналған. Раковина мен жақтау тот баспайтын болаттан жасалған. Аяқтар биіктігі бойынша реттеледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Материалдың қалыңдығы: 0,8 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1150х580х400 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Құбыршабынның тереңдігі | 400 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1150 мм |
- Бағасы: 152 255 ₸


