
VIATTO ВСМ-3/530-ЮТ-Э жуу ваннасы
- Бар
- Коды:231769
156 864 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кобор ВН/2-100/53 жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жуу, сондай-ақ мұздатылған тамақ өнімдерін еріту үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқа қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан, ванналар қалыңдығы 0,6 мм баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуреттегі сурет ақпараттық мақсатта берілген және түпнұсқадан өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 400 мм |
| Раковиналар саны | 3 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1860 мм |
- Бағасы: 156 864 ₸


