
VIATTO ВСМК-1/1000/700-ЮТ кір жуатын ванна
- Бар
- Коды:292578
148 746 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VSMK-1/1000/700-XT ваннасы қоғамдық тамақтандыру және тамақ өнеркәсібі кәсіпорындарында ас үй ыдыстары мен плиталарды жууға арналған. Бүйірлері бүгілген, бұл жуғыштың жұмысын ыңғайлы және қауіпсіз етеді. Сыйымдылығы қалыңдығы 0,8 мм тот баспайтын болаттан, қаңқасы қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 550 мм |
| Қазандықтарды жууға арналған Раковиналардың саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 1000х700 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 148 746 ₸


