
VIATTO ВСМК жуу ваннасы-1/700/500-ЮТ
- Бар
- Коды:71333
123 577 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VSMK-1/700/500-XT ваннасы қоғамдық тамақтандыру және тамақ өнеркәсібі кәсіпорындарында ас үй ыдыстары мен плиталарды жууға арналған. Модель аяқтармен және майысқан бүйірлермен жабдықталған, бұл жуғыштың жұмысын ыңғайлы және қауіпсіз етеді. Сыйымдылығы AISI 430 тот баспайтын болаттан, қаңқасы мырышталған болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 550 мм |
| Қазандықтарды жууға арналған Раковиналардың саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 700х500 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 123 577 ₸


