
Gastrolux мап ваннасы ВМУ-055
- Бар
- Коды:109822
141 252 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux VMU-055 Map ваннасы қоғамдық тамақтандыру орындарында тазалау құралдарын жууға арналған. Қаңқасы AISI 430 40х40 мм тот баспайтын бұрыштан, ваннасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Реттелетін аяқтар
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШхВ) | 450х450 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 200 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 141 252 ₸


