
Gastrolux ВМ 2-1270Н/Е жуу ваннасы
- Бар
- Коды:108844
268 037 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Econom сериялы Gastrolux ВМ 2-1270Н/Е жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында аспаптарды, ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және өнімдерді жууға арналған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, қаңқасы AISI 430 40х40 мм тот баспайтын профильден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Реттелетін аяқтар
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- Резеңке сақина
- Араластырғышқа арналған тесік
- Сифон
- Араластырғыш
- Иіссуға арналған құрылғы
- Кофе күнжарасына арналған сөндіргіш
- Қалдықтарға арналған қайырмалы бак
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШМ2-1270Н/Е 2-х-ұялы Econom, 1200х700х850 |
| Борттық жабдықтау | тор |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 595х580 мм |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 268 037 ₸


