
Gastrolux ВМ2-186/54ЛК жуу ваннасы/Pr
- Бар
- Коды:70178
928 920 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Premium сериялы Gastrolux ВМ2-186/54ЛК/Pr жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда, кондитерлік және өндірістік үй-жайларда бейтарап шкафта сақтауға болатын тұрмыстық техниканы, ыдыс-аяқты, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жууға, қамырды жайып шығаруға және ингредиенттерді өңдеуге арналған. ыдыстарды дайындау. Қаңқасы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тұтас тартылған ұялар
- Раковиналардың орналасуы: сол жақта
- Реттелетін аяқтар
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
- Тот баспайтын болаттан жасалуы мүмкін AISI 430 (құнының -15%)
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қалдықтарды жинауға арналған тесік d=200 мм
- Қосымша борт
- Жылжымалы жәшік 400х600 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- GN үшін бағыттағыштар, 1 деңгей
- Құлып
- Резеңке сақина
- Араластырғышқа арналған тесік
- Сифон
- Араластырғыш
- Иіссуға арналған құрылғы
- Кофе күнжарасына арналған сөндіргіш
- Қалдықтарға арналған қайырмалы бак
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Есіктің борттипі | купе-есіктер |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | оң жақта |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х400 мм |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 928 920 ₸


