
Gastrolux К1-1360 Н/Е жуу ваннасы
- Бар
- Коды:108869
298 923 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Econom сериялы Gastrolux К1-1360 Н/Е жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында қазандықтарды, үлкен табаларды, науалар мен табаларды жууға арналған. Ванна AISI 430 тот баспайтын болаттан, қаңқасы AISI 430 40х40 мм тот баспайтын профильден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Реттелетін аяқтар
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- Резеңке сақина
- Араластырғышқа арналған тесік
- Сифон
- Араластырғыш
- Иіссуға арналған құрылғы
- Кофе күнжарасына арналған сөндіргіш
- Қалдықтарға арналған қайырмалы бак
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1 ұялы қазаншұңқыр Econom, 1350х600х850 |
| Борттық жабдықтау | тор |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36.2 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 400 мм |
| Қазандықтарды жууға арналған Раковиналардың саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 1340х480 мм |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1350 мм |
- Бағасы: 298 923 ₸


