
Gastrolux ВМ1-076/543/S жуу ваннасы
- Бар
- Коды:108770
306 281 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Standart сериялы Gastrolux ВМ1-076/543/S жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру орындарында тұрмыстық техниканы, ыдыс-аяқты, ас үй ыдыстарын және өнімдерді жууға арналған. Тұтас созылған ванна AISI 304 тот баспайтын болаттан, қаңқасы AISI 304 40х40 мм тот баспайтын профильден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Реттелетін аяқтар
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
- Тот баспайтын болаттан жасалуы мүмкін AISI 430 (құнының -15%)
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша борт
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- Резеңке сақина
- Араластырғышқа арналған тесік
- Сифон
- Араластырғыш
- Иіссуға арналған құрылғы
- Кофе күнжарасына арналған сөндіргіш
- Қалдықтарға арналған қайырмалы бак
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель ұсынылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Standart, 1-ұялы 700х600х850 |
| Борт әбзелдеріқабық өлшемдері (LxWxH) | 500х400 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17.5 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 306 281 ₸


