
Gastrolux ВМ1-067/453/S жуу ваннасы
- Бар
- Коды:108772
309 124 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВМ1-067/453/S жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында аспаптарды, ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және өнімдерді жууға арналған. Тұтас созылған ванна AISI 304 тот баспайтын болаттан, қаңқасы AISI 304 40х40 мм тот баспайтын профильден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Реттелетін аяқтар
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
- Тот баспайтын болаттан жасалуы мүмкін AISI 430 (құнының -15%)
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша борт
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- Резеңке сақина
- Араластырғышқа арналған тесік
- Сифон
- Араластырғыш
- Иіссуға арналған құрылғы
- Кофе күнжарасына арналған сөндіргіш
- Қалдықтарға арналған қайырмалы бак
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель ұсынылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Борт әбзелдеріқабық өлшемдері (LxWxH) | 400х500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17.5 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 309 124 ₸


