
Тағам жууға арналған ванна ЦК ВМО1-530СЦК-Мб стандарты
- Бар
- Коды:96902
91 428 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жуу ваннасының тағамдық технологиясы CC VMO1-530SCK-Mb стандарты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель шығатын сифонды орнатуға арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, сыйымдылығы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,8 мм
- Тесіктің диаметрі: 52 мм
- Борттың биіктігі: 40 мм
- Қаптамадағы габариттері: 670х740х480 мм
- Қаптама көлемі: 0,24 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000140902 |
| Борт әбзелдеріқабық өлшемдері (LxWxH) | 530х530 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 400 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 91 428 ₸



