
СРО12/6ЦК+ стандарты бойынша тамақ жууға арналған ваннаВМО1-430
- Бар
- Коды:95723
148 228 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жуу ваннасы Тағамдық технологиялар стандарты СРО12/6ЦК+ВМО1-430 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель шығатын сифонды орнатуға арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, үстелдің үсті - ДСП табағынан арматураланған AISI 430 тот баспайтын болаттан, сыйымдылығы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,8 мм
- ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Тесіктің диаметрі: 52 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1260х640х320 мм
- Қаптама көлемі: 0,26 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000122112 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Жабдықтау | тор |
| Жұмыс беті | сол жақта |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 430х430 мм |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 148 228 ₸


