
Тағам жууға арналған ванна Эконом ОК ВМО2-430ЭЦК-Мб бортымен
- Бар
- Коды:250105
90 985 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жуу ваннасының тағамдық технологиясы Economy CC VMO2-430ECK-Mb қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас үй ыдыстары мен тамақ өнімдерін жууға арналған. Модель ернеуі бар 2 раковинамен және су төгетін мойынмен жабдықталған. Дәнекерленген ыдыстар жоғары сапалы AISI 430 баспайтын болаттан, қаңқасы мырышталған болаттан жасалған бұрыштық профильден, тірек тіректері берік пластиктен, қаптамасы гофрленген картоннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Жиналмалы қаңқа
- Конструкцияны нығайту үшін тіреулердің негізінде 4 жағынан байлау және бұрыштар
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Сипаттамалары:
- Борттың биіктігі: 40 мм
- Сыйымдылық қабырғасының қалыңдығы: 0,5 мм
- Су төгетін мойынның диаметрі: 52 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ВМО2-430ЭЦК-б |
| Борт әбзелдеріқабық өлшемдері (LxWxH) | 430х430х300 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1015 мм |
- Бағасы: 90 985 ₸


