
Тағам жууға арналған ванна ЭКОНОМ ОК ВМО1-530ЭЦК-Мб
- Бар
- Коды:266284
73 230 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жуу ваннасының тағамдық технологиясы Economy CC VMO1-530ECK-Mb қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель шығатын сифонды орнатуға арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан, ваннасы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,5 мм
- Борттың биіктігі: 40 мм
- Тесіктің диаметрі: 52 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Борт ені | 630 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
- Бағасы: 73 230 ₸


