
ПишТех Профи ВМОцб1-500ПНТ кір жуатын ванна
- Бар
- Коды:88407
180 129 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Profi VMOcb1-500PNT жууға арналған ваннаға арналған тағамдық технология қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель шығатын сифонды орнатуға арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы тот баспайтын құбырдан жасалған, сыйымдылығы - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
- Болаттың қалыңдығы: 1 мм
- Тесіктің диаметрі: 52 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000115327 |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.5 кг |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 180 129 ₸


