
ПишТех ВМОя-6/6-М жұмыртқаларды жууға арналған ванна
- Бар
- Коды:309949
135 506 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПишТех ВМОя-6/6-М жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыртқаларды санитарлық тазалауға арналған. Модель 4 тәуелсіз резервуармен және биіктік реттегіштері бар аяқтармен жабдықталған. Дәнекерленген қаңқа 40х40 мм тот баспайтын құбырдан, ванналар мен себет қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне жұмыртқаға арналған 1 тесілген себет кіреді. Сифондар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- шығару сифондарын орнатуға арналған 4 тесік
- араластырғышты орнатуға арналған 1 тесік
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттің өлшемі: 235x235x335 мм
- Сифонға арналған тесіктің диаметрі: 52 мм
- Араластырғышқа арналған тесіктің диаметрі: 35 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Жұмыртқалар үшінқабықтар саны | 4 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 240х240х300 мм |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 135 506 ₸




