
ЦК ВМО2-380СЦК стандарты бойынша тамақ жууға арналған ванна
- Бар
- Коды:268438
94 763 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жуу ваннасының тағамдық технологиясы CC VMO2-380CCC стандарты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель 4 жағынан әбзелдермен және биіктігі бойынша реттелетін тіректермен жабдықталған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 380х380 мм |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 920 мм |
- Бағасы: 94 763 ₸


